Kapat

Toshiba 43L2863DAT 43″ Televizyon İncelemesi: Özellikleri

Anasayfa
İnceleme Toshiba 43L2863DAT 43″ Televizyon İncelemesi: Özellikleri

Televizyon incelemeleri serimizde bugün Toshiba 43L2863DAT modelini inceliyoruz. Özellikle bazı büyük mağazalar tarafından yapılan indirimlerle gündeme gelen model, Toshiba tarafından üretilen orta segment bir cihaz olarak piyasada yer alıyor. Toshiba 43L2863DAT 43″ modelini birçok başlık altında ele aldığımız inceleme yazımızı okuduktan sonra satın alma konusunda daha kolay karar verebileceğinizi umuyoruz.

Ekran

LED ekrana sahip olan Toshiba 43L2863DAT, 1920 x 1080 çözünürlükle Full HD standartı sunuyor. Ekran boyutu köşeden köşeye 109cm olan televizyon boyut bakımından oldukça tatmin edici. Televizyonun sunduğu yüksek çözünürlüğü ile HD kanalları ve yayınları izleme konusunda herhangi bir sorun yaşayacağınızı düşünmesek de markaların kendine has kontrast ve ışık yoğunluğu gibi karakteristikleri olduğundan dolayı eğer fırsatınız varsa televizyonu bir teknoloji mağazasında test etmenizi tavsiye ediyoruz.

Yenileme Hızı: Televizyonun saniyede ekrana getirdiği kare sayısı olarak ölçülen yenileme hızı Toshiba 43L2863DAT modelinde 50 Hz’dir. Neredeyse tüm televizyon markalarında olduğu gibi bu yenileme hızı yazılım yardımıyla sanal olarak artırılmaktadır. Çoğu televizyon 50 – 60 Hz aralığında bulunduğundan dolayı bu yenileme hızı orta segment bir televizyon için oldukça yeterli olacaktır.

Multimedya Özellikleri

Smart TV özelliğine sahip olan televizyon ile web taracıyısını kullanarak internette gezinebilirsiniz. Televizyon, Netflix ve YouTube uygulamaları yüklü olarak gelmektedir. Bunlar dışında maalesef bir uygulama yüklemeniz mümkün değil. Cihazda ayrıca 3D özelliği bulunmuyor.

Bunlar dışında cihaz Bluetooth, USB ile medya oynatma ve Türksat Kanal Güncelleme Sistemi özelliklerini desteklemektedir.

Bağlantılar

Dahili Wi-Fi sayesinde televizyonun dahili taracıyısında interneti kullanabilir ve Netflix ve YouTube uygulamaları üzerinden favori yayınlarınıza ulaşabilirsiniz. Televizyonda kendi medyalarınızı oynatabilmeniz için 2 adet USB 2.0 girişi ve bilgisayarınıza veya farklı cihazlarınıza bağlayabilmeniz için de 3 adet HDMI girişi bulunuyor. Cihazda ayrıca bulunan DLNA özelliği sayesinde PC, akıllı telefon ve tablet gibi cihazlarınızdaki görüntüleri televizyon ile paylaşmanız mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Elektronik üründe taksit sayısı değişti!

Ortalama 2,100 TL fiyat etiketiyle orta segment bir cihaz olan Toshiba 43L2863DAT, sunduğu özellikler göz önünde bulundurulduğunda tercih edilebilir bir televizyon olarak öne çıkıyor. Ürünü A101’den satın almanız durumunda kurulumu Vestel servisi yapmaktadır. Servisin montaj ve kurulum için ücret talep edebileceğini unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir